FYZIOTERAPIE

Mgr. Martina Holičová

Telefon
+420 731 472 787

Po – Pá
11.00 – 15.00 hod.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ
Přístrojová lymfodrenáž je detoxikační procedura, která pracuje na principu střídání komprese a uvolnění, čímž je dosahováno rychlejšího rozproudění lymfy, která z organizmu odvádí odpadní látky. Zlepšuje se tím peristaltika střev, posiluje se imunitní systém, zlepšuje se elasticita cévních stěn a tím, že sklerotické pláty, které se usazují na stěnách cév, se odlupují postupně, je zabraňováno i embolizaci.

BEMER
Náš hektický způsob života, přemíra stresu, nedostatek spánku a nezdravé životní návyky, vedou ke snížení a narušení cévní mikrocirkulace a tím i ke vzniku nemoci. Přístroj Bemer je přístrojem pro vysokopulzní magnetoterapii zajišťující zlepšení mikrocirkulace cévního systému lidského těla, a to na úrovni těch nejmenších a nejniternějších cév, vlásečnic a kapilár, které svým vasomočním pohybem (pravidelný rytmický pohyb) cévních stěn pomáhají dopravit buňky s živinami a kyslíkem ke tkáním a orgánům a pomáhají tam, kde na to samotné srdce nestačí. Můžeme tedy říci, že tento cévní mikrosystém je druhým srdcem našeho těla a na jeho funkci, do značné míry, závisí i funkčnost určitého orgánového systému.
Bemer je fyzikální cévní terapií, která pacientovi umožňuje aktivizovat a stimulovat transportní procesy a procesy látkové výměny buněk, zlepšuje plicní perfuzi (odkašlávání), v kombinaci se světelnou terapií umožňuje zahájit hojivé procesy kožních onemocnění a deficitů, dokáže ulevit od bolesti při léčbě kosterního a svalového aparátu, pomáhá odstranit důsledky stresu a přetížení organismu, poruchy spánku a tím i posílit imunitní systém člověka. Proto neváhejte a příjďte využít dovedností našeho nového přístroje i pro sebe.

ELEKTROTERAPIE

Elektroterapie v podobě IF proudů, které stimulují svalovou tkáň, DD-proudů, které podněcují hojivé procesy měkkých tkání (svaly, šlachy) a ultrazvukové terapie, která pomáhá odstranit různé kalcifikace, které svým růstem bolestivě dráždí okolní tkáň.

HYDROJETT
Hydrojet nebo-li suchá masážní vana, která supluje mořskou hladinu. Pacient leží na membráně, pod kterou je cca 300l vody s tryskami. Počítačový systém tohoto přístroje si vyhodnotí polohu těla, namíří trysky na problémové partie těla a začne velmi příjemná, půlhodinová masáž, která zlepšuje celkové prokrvení organismu a svým působením pomáhá dodávat živiny.

CAVITACE
Cavitace – jinak také ultrazvuková liposukce, kde za pomocí ultrazvukového paprsku je možné ubrat pár centimetrů po obvodu Vašeho těla. Princip cavitace spočívá v tom, že ultrazvukový paprsek nabourá strukturu tukové buňky, která je, v případě správného fungování metabolického systému, vyloučena z organizmu jako poškozená buňka.

CELOTĚLOVÁ VÍŘIVÁ LÁZEŇ
Celotělová vířivá lázeň, která podněcuje celkovou relaxaci organizmu, zlepšuje prokrvení, svalovou relaxaci a detoxikaci. Za pomoci tlakové podvodní masáže se terapeut může zaměřit na jednotlivé problémové segmenty těla. Fytoterapie (léčba světlem) je také nedílnou součástí této skvělé procedury.

MASÁŽE
Nabízíme širokou škálu masáží, které mají nejen relaxační a rekondiční efekt, ale také regenerační a rehabilitační účinek. Patří sem např. masáže rehabilitační, rekondiční, reflexní, manuální lymfodrenáž, sportovní masáž, nebo masáž lávovými kameny.